آژیر دزدگیر پارادوکس PH501

PH501

محصول جدید

آژیر فلاشر PH501 پارادوکس 

  • دارای تمپر درب و دیوار
  • ولتاژ مصرفی 12 ولت DC
  • شدت صوت : 112 دسی بل 
  • جریان مصرفی : 200 میلی آمپر 
  • سازگار با تمام دستگاه های اعلام سرقت

آژیر فلاشر PH501 فضای داخلی پارادوکس 

آژیر دزدگیر اماکن

آژیر دزدگیر اماکن جزئی از سیستم اعلام سرقت محسوب می شود که به صورت متناوب صدا تولید می کند. آژیرها با صداهای مختلف در بازار موجود هستند و آنچه که اهمیت دارد بلند بودن و گیرا بودن صدای آن می باشد. آژیرها نقش مهمی در یک پکیج دزدگیر اماکن ایفا می نمایند. به این صورت که با صدایی که ایجاد می کند باعث رعب و وحشت دزدها و سارقین می شود و با صدای بلندی که ایجاد می کند تمام اطرافیان را آگاه می سازند و می توانند عکس العمل به موقعی داشته باشند. آژیرها به دو دسته داخلی و بیرونی براساس نصب آژیر طبقه بندی می شوند.

آژیر داخلی : این دسته آژیر به آژیرهای سایرن (Siren) معروف می باشند که در داخل محیط و کنار پنل و جعبه اعلام سرقت نصب می شوند. هنگام اعلام سرقت علاوه بر صدای آژیر بیرونی ، در داخل محیط نیز مخاطبین باید اعلام سرقت را متوجه شوند. به همین منظور از سایرن استفاده می نمایند. این آژیرها به پیزو هم معروف هستند که در دو نوع کوچک و بزرگ طبقه بندی می شوند.

آژیر بیرونی : آژیر بیرونی دزدگیر اماکن که به اسپیکر (Speaker) معروف است در بیرون محل مورد نظر و در فضای آزاد نصب می شود. این نوع آژیرها با نام بلندگو معروفند. به دلیل اینکه بلندگو در فضای بیرونی ساختمان قرار دارد و نصب می شود آن را در یک کاور فلزی قرار می دهند تا در مقابل باد و باران از بلندگو محافظت شود. لازم به ذکر است که به منظور جلوگیری از باز شدن کاور و تخریب اسپیکر توسط سارق از یک شاسی tamper درون آن استفاده می شود.

آژیر فلاشردار PH501 پارادوکس مخصوص فضای داخل دارای تمپر درب و دیوار می باشد. این آژیر دزدگیر پارادوکس سازگار با تمام دستگاههای اعلام سرقت می باشد. ولتاژ مصرفی 12 ولت DC ، شدت صوت آن 112 دسی بل و جریان مصرفی آن 200 میلی آمپر می باشد. 

شما می توانید کلیه محصولات دزدگیر پارادوکس را از نمایندگی اصلی دزدگیر پارادوکس و با تخفیف های ویژه و گارانتی شرکتی معتبر و خدمات پس از فروش دزدگیر پارادوکس ، از فروشگاه اینترنتی ایران محافظ تهیه نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

ریموت کنترل دزدگیر پارادوکس

محصولات مرتبط

آژیر PH506 دزدگیر پارادوکس آژیر فلشدار ضد آب جهت استفاده در فضای بیرونی PH-506 دارای محافظ فلزی داخلی جهت حفاظت از مدار در مقابل ضربه دارای تمپر درب و دیوار ولتاژ مصرفی 12 ولت DC شدت صوت : 115 دسی بل جریان مصرفی : 600 میلی آمپر سازگار با تمام دستگاه های اعلام سرقت

آژیر بی سیم SR130 دزدگیر پارادوکس سازگار با هر شرایط آب و هوایی و مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش شدت صدای آژیر : 100 دسیبل صدای آژیر متمایز برای سرقت و آتش محدوده بیسیم در یک محیط مسکونی معمول: طول 70 متر ابعاد : 13.4cm x 21.17cm x 5.1cm

آژیر SR150 دزدگیر پارادوکس  سازگار با سری ام. جی ورژن V4.0 و سری اس.پی ورژن V4.0 به هنگام استفاده از  ورژن RTX3 ,V1.5   دارای فرستنده و گیرنده داخلی (433 مگاهرتزی یا 868 مگاهرتزی) دارای آژیر بیسیم 100 دسیبلی با نور فلاشر یکپارچه طراحی مقاوم در برابر آب و هوا با استفاده از برون بست PC/ABS به همراه قابلیت ضد UV و یک پوشش سیلیکونی PCB

بالا