ریموت کنترل دزدگیر IPS

IPS REMOTE CONTROL

محصول جدید

راهنمای سریع ریموت و از دستگاه برای کاربر

* توجه : 2 نوع ریموت ممکن است در بسته بندی دستگاه قرار داده شده باشد.

تفاوتی در ساختار و عملکرد ریموت های نیست فقط شکل دکمه ها با هم تفاوت دارد.

ریموت کنترل دزدگیر IPS

ریموت کنترل دزدگیر اماکن

ریموت کنترل یا همان به اصطلاح کنترل از راه دور وسیله ای است برای صدور فرمان از فاصله دور برای وسایل الکترونیکی که حتی امروزه برای راحتی انسان در باز شدن درب ها و کرکره ها نیز قابل استفاده هستند.

و اما ریموت کنترل دزدگیر اماکن ، این امکان را به ما می دهند که از راه دور به دستگاه مرکزی متصل شویم و اختیار خاموش و روشن کردن آن را داشته باشیم. چون ریموت کنترل ها براساس فرکانس کار می کنند می توانیم فرکانس های آنها را جهت امنیت تغییر دهیم.

ریموت کنترل وظیفه روشن یا خاموش کردن سیستم مرکزی از راه دور را به عهده دارد. ریموت کنترل یک فرستنده رادیویی است که با فشار دادن دکمه های آن فرمان های لازم به دستگاه مرکزی ارسال می گردد. برد مفید این ریموت ها با هم متفاوت است و به نیروی باتری و موانع پیش رو ، مانند دیوار یا شیشه و غیر آنها بستگی دارد ، ولی بطور معمول برد آنها بین 100 تا 150 متر است. این فرستنده ها دارای باتری داخلی هستند با خالی شدن تدریجی این باتری معمولاً برد مؤثر آنها نیز کم می شود.

ریموت کنترل IPS

محصولات مرتبط

دزدگیر سیم کارتخور IPS -         قابلیت برنامه ریزی و کنترل دستگاه از طریق تماس صوتی، پیام و نرم افزارهای Android و IOS -         2 خروجی قابل کنترل با تماس صوتی ، پیام و نرم افزار برای وسایل برقی -         گزارش گیری محرمانه (ارائه گزارش مسلح و غیر مسلح شدن دزدگیر به مدیر) -         تنظیم سنسورهای بی سیم روی هر یک از زون ها -         نام گذاری هر زون به...

بالا