مگنت درب DCT10 پارادوکس

DCT10

محصول جدید

مگنت درب DCT10 پارادوکس

- فرکانس 433MHz - 868MHz

- دارای سوئیچ تمپر جهت اطلاع از باز شدن و یا دستکاری

- ابعاد:  12.4cm x 4.5cm x 3.3cm 

- برد بی سیم در محیط مسکونی عمومی :

35 متر با MG6250
70 متر با   RTX3 , MG5050 , MG5000

مگنت درب بی سیم دزدگیر پارادوکس مدل DCT10

مگنت دزدگیر اماکن

مگنت از کلمه Magnet به معنای آهنربا گرفته شده است و استفاده های زیادی در زندگی روزمره و صنایع دارد. یکی از راههای حفاظتی و کنترلی از درب ها و پنجره ها از ورود سارقین مگنت می باشد که دارای دو نوع بی سیم و باسیم می باشد.

یکی از متداول ترین سنسورهای طراحی شده مورد استفاده در سیستم های اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن سنسور مخصوص درب و پنجره می باشد که در اصطلاح به آن مگنت نیز گفته می شود.

نحوه عملکرد مگنت ها به این صورت می باشد که در زمان فعال بودن سیستم یعنی ARM یا به اصطلاح مسلح بودن سیستم در صورتی که درب یا پنجره باز شود و مگنت و آهنربا از یکدیگر جدا شوند پیغام هشدار به دستگاه مرکزی سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن ارسال می شود و آژیر به صدا در می آید.

در سیستم اعلام سرقت انتخابی وجود دارد که به آن حالت خواب یا SLEEP و یا حالت STAY گفته می شود که می توانید با تنظیم این حالت توسط کارشناس ، در زمان حضور خودتان در منزل یا محل کار سیستم را طوری مسلح کنید که فقط مگنت های درب و پنجره فعال باشند تا در صورت باز شدن آنها سیستم فرمان آژیر کشیدن را ارسال کند.

مگنت در دارای دو قسمت است. قسمت اول دارای میکروسوئیچی است که با نزدیک شدن قسمت دیگر به آن که یک قطعه آهنرباست به حالت بسته در می آید و با دور شدن آهنربا باز می شود. قسمت آهنربا روی لنگه متحرک در و قسمت میکروسوئیچ دار روی چارچوب ثابت در نصب می شود. بنابراین وقتی در بسته است کنتاکت میکروسوئیچ بسته است و در صورت باز شدن در این کنتاکت باز می شود و دستگاه مرکزی ایجاد آلارم می کند. این قطعه دارای دو عدد پیج اتصال است و توسط دو سیم به دستگاه مرکزی اتصال می یابد.

مگنت درب بی سیم DCT10 دزدگیر پارادوکس به عنوان دو نوع زون بی سیم و با سیم قابل استفاده است. فرکانس این مگنت 433MHz و 868MHz می باشد. مگنت DCT10 دارای سوئیچ تمپر جهت اطلاع از باز شدن و یا دستکاری شدن است . در زیر به توضیح کوتاهی در رابطه با سوئیچ تمپر می پردازیم.

سوئیچ تمپر :

سوئیچ تمپر (TAMPER) معمولاً زمانی که قاب دستگاه باز می شود یا ضربه می خورد مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی زمان باز یا شکسته شدن قاب دستگاه باعث فعال شدن تمپر می شود و به دستگاه اعلام هشدار می کند.

ابعاد چشمی DCT10 دزدگیر پارادوکس :

12.4cm x 4.5cm x 3.3cm

برد بی سیم مگنت DCT10 در محیط مسکونی عمومی :

با کنترل پنل MG6250 حدود 35 متر و با RTX3 , MG5050 , MG5000 حدود 70 متر می باشد.

جدول زیر مقایسه بین مگنت های DCT6 ، DCT2 ، DCTXP2 و DCT10 را به اختصار شرح داده است:

چشم دزدگیر پارادوکس dct10

شما می توانید کلیه محصولات دزدگیر پارادوکس را از نمایندگی اصلی دزدگیر پارادوکس و با تخفیف های ویژه و گارانتی شرکتی معتبر و خدمات پس از فروش دزدگیر پارادوکس ، از فروشگاه اینترنتی ایران محافظ تهیه نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

دزدگیر اماکن پارادوکس

محصولات مرتبط

مگنت درب بی سیم DCT2 دزدگیر پارادوکس  - سایز کوچک و مگنت با حساسیت بالا - فرکانس 433MHz - 868MHz - دارای سوئیچ تمپر جهت اطلاع از باز شدن و یا دستکاری

مگنت بی سیم توکار DCT6 دزدگیر پارادوکس - برای نصب توکار - دامنه بی سیم در یک محدوده مسکونی تا 70 متر - دارای سوئیچ تمپر - موجود در در نوع 433 و 868 مگاهرتزی

مگنت بی سیم DCTXP2 دزدگیر پارادوکس مگنت درب بی سیم دزدگیر پارادوکس دارای دو زون  DCTXP2 با قابلیت استفاده به عنوان دو نوع زون:1 - زون بی سیم  2 - زون با سیم فرکانس 433MHz - 868MHz دارای سوئیچ تمپر جهت اطلاع از باز شدن و یا دستکاری ابعاد 11cm x 3.2cm x 2.5cm برد بی سیم در محیط مسکونی عمومی : 30 متر با MG625060 متر با  RTX3 , MG5050 , MG5000

مگنت درب ZC1 پارادوکس -  دارای یک زون آدرس پذیر- سایز کوچک: ابعاد 74mm*20mm*30.5mm

بالا