کنترل پنل دزدگیر پارادوکس SP4000

SP4000

محصول جدید

کنترل پنل SP4000 پارادوکس

 • قابلیت پشتیبانی از RTX3 - (ارتباط یکطرفه)
 • 4 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون
 • دارای 32 کاربر
 • دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد)
 • دارای 2 پارتیشن مجزا
 • حالت StayD

کنترل پنل SP4000 دزدگیر پارادوکس

EXPANDABLE TO 32 ZONE CONTROL PANEL

کنترل پنل دزدگیر اماکن

کنترل پنل یا دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن همان مغز سیستم می باشد. این دستگاه کلیه فرمان های ورودی و خروجی دستگاه را کنترل می کند. لازم به ذکر است که مکان قرار گیری کنترل پنل دزدگیر اماکن نباید در دسترس باشد.

بطور کلی دستگاه های مرکزی در دو نوع آنالوگ و میکروپروسسوری ساخته می شوند. سیستم های میکروپروسسوری خطای کمتری دارند.

قسمت های مختلف یک نمونه دستگاه مرکزی را مورد بررسی قرار می دهیم:

- ترانس تغذیه که معمولاً یک ترانس 16 ولتی با آمپراژ مناسب است.

- برد الکترونیکی که شامل :

 • مدار یک سو ساز و شارژ باتری مدار ارتباط رادیویی برای کنترل از راه دور
 • مدار ایجاد صدای آژیر
 • ترمینال های اتصال شامل :
 1. ترمینال اتصال باتری (BAT)
 2. ترمینال ولتاژ تغذیه کمکی 12 ولت برای تغذیه چشمی ها و تلفن کننده (AUX)
 3. ترمینال اتصال آژیر داخلی و سیم تحریک تلفن کننده (SIR)
 4. ترمینال اتصال بلندگوی بیرونی (SP)
 5. ترمینال اتصال زون (Z1,Z2,...)
 • آنتن رادیویی برای ارتباط با ریموت کنترل
 • بدنه فلزی یا پلاستیکی ضد آتش
 • لامپ های نشانگر روی تابلو شامل :
 1. لامپ نشانگر به صدا در آمدن آژیر (ALARM)
 2. لامپ نشانگر وجود برق (POWER)
 3. لامپ نشانگر مسلح بودن دستگاه (ARM)
 4. لامپ نشانگر زون (ZONE1,ZONE2, ...)

کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند :

 • سری اسپکترا SP یا (Spectra)
 • سری ماژلان MG یا (Magellan)
 • سری Evo Digiplex

کنترل پنل های سری اسپکترای (SP) ، در بین کاربران از اهمیت و محبوبیت ویژه ای برخوردارند. به دلیل اینکه این کنترل پنل ها به صورت باسیم طراحی شده اند ، تجهیزات بی سیم به آن متصل نمی شوند. از طرفی هم هزینه کمتر این سری نسبت به سری های بی سیم دزدگیر پارادوکس باعث شده است که کاربرد آنها متداول تر از سری های بی سیم باشد.

کنترل پنل SP4000 دزدگیر پارادوکس از سری کنترل پنل های اسپکترا (SPECTRA) پارادوکس به حساب می آید. این کنترل پنل به صورت باسیم به تجهیزات متصل می شود. اما اگر بخواهیم از این کنترل پنل به صورت بی سیم استفاده کنیم حتماً باید از ماژول RTX3 در اتصالات آن استفاده نماییم. لازم به ذکر است که به دلیل هزینه پایین کنترل پنل SP4000 دزدگیر پارادوکس نسبت به سایر کنترل پنل های پارادوکس ، این کنترل پنل از محبوبیت خاصی بین کاربران پارادوکس برخوردار است.

از ویژگی های برجسته کنترل پنل SP4000 پارادوکس ، می تواند به پشتیبانی از وضعیت StayD اشاره نمود. همانگونه که می دانید سیستم StayD نتیجه دو سال تحقیق و پژوهش گروه R&D پارادوکس است. عملکرد آن بدین گونه است که سیستم در تمام مدت در حالت آماده به کار یا ARMED قرار دارد که این حالت کاملاً متفاوت با دیگر سیستم های امنیتی است. این وضعیت تنها در برخی شرایط در برخی بخش ها و با اعلام به آن به حالت DISARMED یا عدم آمادگی قرار می گیرد. می توان در هنگام ورود به یک ناحیه مشخص به وسیله یک ریموت کنترل ، سیستم را از این ورود آگاه ساخت تا ورود با تأخیر به زون صورت نگیرد. پس از بسته شدن زون و ناحیه مورد نظر ، StayD به صورت اتوماتیک مجدداً به حالت آماده به کار در می آید. کنترل پنل SP4000 پارادوکس دو پارتیشن را پشتیبانی می کند. همچنین دارای گذرگاه توسعه 4 سیمه نیز می باشد. این کنترل پنل تا 4 زون را روی پنل پوشش می دهد که علاوه بر آن 32 زون به صورت بی سیم و با سیم را نیز پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که کنترل پنل SP4000 دزدگیر پارادوکس 32 کاربر را  پشتیبانی می کند. پشتیبانی از سری آژیر های PCS ، ماژول اینترنت IP100 و همچنین شماره گیر صوتی VDMP3 از دیگر قابلیت های کنترل پنل SP4000 می باشد. این سری از کنترل پنل ها تا 256 رویداد را در حافظه موقت خود ذخیره می کنند. کنترل پنل SP4000 همچنین این قابلیت را دارد که تا 16 عدد PGM را توسعه دهد.

کنترل پنل SP4000 دارای دکمه ریست نرم افزار (ریست به مقادیر پیش فرض و شروع دوباره) می باشد. همچنین این کنترل پنل ذخیره سازی اتوماتیک انرژی روشنایی روز به همراه دارد. این کنترل پنل از اپلیکیشن iPARADOX پشتیبانی می کند. قابلیت ذخیره سازی اتوماتیک انرژی روشنایی روز از دیگر ویژگی های SP4000 می باشد.

از دیگر خصیصه های کنترل پنل SP4000 پارادوکس می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 • پشتیبانی از کیپد ریموت دستی REM3 دزدگیر پارادوکس که نیازمند RTX3 با ورژن V1.31 یا بالاتر
 • قابلیت ارتقا فریمور In-Field از طریق یک 307USB
 • نرم افزار به روز رسانی فریمور In-Field 
 • دارای برنامه ریزی منو محور برای نصاب، کارشناس و کدهای نگهداری 
 • دارای چندین شماره تلفن: 3 خط برای ایستگاه بازبینی، 5 خط برای شماره گیری شخصی و 1 خط برای گزارش پیجر (SP65: تنها از طریق PC200 - گزارش GSM)
 • دارای زونهای روی برد: (4   8w/ATZ)؛ یک PGM روی برد: منبع تغذیه راه گزینی: 1.1A
 • قابلیت جایگیری در جعبه های فلزی به ابعاد: 20cm x 25.5cm x 7.6cm و 28cm x 28cm x 7.6cm
شما می توانید کلیه محصولات دزدگیر پارادوکس را از نمایندگی اصلی دزدگیر پارادوکس و با تخفیف های ویژه و گارانتی شرکتی معتبر و خدمات پس از فروش دزدگیر پارادوکس ، از فروشگاه اینترنتی ایران محافظ تهیه نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
دزدگیر اماکن | ایران محافظ نماینده فروش دزدگیر پارادوکس

محصولات مرتبط

ویژگی های MG5000 پارادوکس دارای فرستنده وگیرنده داخلی (433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز) دارای 32 زون - 2 زون روی برد (هر یک از زون ها می توانند بی سیم باشند) دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن حالت StayD

ویژگی های MG5050 پارادوکس دارای فرستنده وگیرنده داخلی (433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز) دارای 32 زون - پنج زون روی برد (هر یک از زون ها می توانند بی سیم باشند) دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن حالت StayD

ویژگی های SP7000 پارادوکس قابلیت پشتیبانی از RTX3 16 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون دارای 32 کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن مجزا حالت StayD

ویژگی های EVO192 پارادوکس - سری Digiplex EVO با بالاترین ضریب حفاظت، برای بانک ها، مناطق نظامی، موزه ها، مکان های دولتی و مسکونی مجلل و هر مکان دیگر که نیاز به امنیت بالا دارد پیشنهاد می شود. - زون های آدرس پذیر را نیز پشتیبانی می کند، یعنی می توان تمامی چشمی ها را به صورت موازی به خط باس متصل کرد. - سیستم کنترل تردد را نیز پشتیبانی می کند و می توان تا 32...

ویژگی های EVOHD پارادوکس - کنترل پنل EVOHD دزدگیر پارادوکس ، نسخه ای ارتقا یافته از EVO192 بوده و هسته مرکزی سیستم Insight  است، که قابل استفاده با سنسور HD77 می باشد. این کنترل پنل امکان شماره گیری سریعتر بر خطوط VOIP را در 1200 baud فراهم نموده و دارای توان مصرفی بالای 3.5 آمپر می باشد.

ویژگی های MG6250 پارادوکس - دارای 2 پارتیشن و 64 زون بی سیم - پشتیبانی از ماژول GPRS/GSM با 2 سیم کارت - دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر - بلند گوی تلفن از طریق GSM و تلفن ثابت - فرکانس کاری 433 مگاهرتز و 866 مگاهرتز - ارتباط صوتی دوطرفه (از طریق GSM و تلفن ثابت)

ویژگی های SP6000 پارادوکس - قابلیت پشتیبانی از RTX3 - 8 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون - دارای 32 کاربر - دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) - دارای 2 پارتیشن مجزا - حالت StayD

ویژگی های SP5500 پارادوکس - پشتیبانی از مد STAYD - دارای گذرگاه توسعه چهار سیمه - قابلیت توسعه تا 32 زون - قابلیت توسعه تا شانزده PGM - دارای دو پارتیشن - پشتیبانی از سری های PCS

بالا