کنترل پنل دزدگیر پارادوکس SP6000

SP6000

محصول جدید

ویژگی های SP6000 پارادوکس

- قابلیت پشتیبانی از RTX3

- 8 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون

- دارای 32 کاربر

- دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد)

- دارای 2 پارتیشن مجزا

- حالت StayD

 کنترل پنل دزدگیر پارادوکس SP6000

EXPANDABLE TO 32 ZONE CONTROL PANEL

کنترل پنل دزدگیر اماکن

کنترل پنل یا دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن همان مغز سیستم می باشد. این دستگاه کلیه فرمان های ورودی و خروجی دستگاه را کنترل می کند. لازم به ذکر است که مکان قرار گیری کنترل پنل دزدگیر اماکن نباید در دسترس باشد.

بطور کلی دستگاه های مرکزی در دو نوع آنالوگ و میکروپروسسوری ساخته می شوند. سیستم های میکروپروسسوری خطای کمتری دارند.

قسمت های مختلف یک نمونه دستگاه مرکزی را مورد بررسی قرار می دهیم:

- ترانس تغذیه که معمولاً یک ترانس 16 ولتی با آمپراژ مناسب است.

- برد الکترونیکی که شامل :

 • مدار یک سو ساز و شارژ باتری مدار ارتباط رادیویی برای کنترل از راه دور
 • مدار ایجاد صدای آژیر
 • ترمینال های اتصال شامل :
 1. ترمینال اتصال باتری (BAT)
 2. ترمینال ولتاژ تغذیه کمکی 12 ولت برای تغذیه چشمی ها و تلفن کننده (AUX)
 3. ترمینال اتصال آژیر داخلی و سیم تحریک تلفن کننده (SIR)
 4. ترمینال اتصال بلندگوی بیرونی (SP)
 5. ترمینال اتصال زون (Z1,Z2,...)
 • آنتن رادیویی برای ارتباط با ریموت کنترل
 • بدنه فلزی یا پلاستیکی ضد آتش
 • لامپ های نشانگر روی تابلو شامل :
 1. لامپ نشانگر به صدا در آمدن آژیر (ALARM)
 2. لامپ نشانگر وجود برق (POWER)
 3. لامپ نشانگر مسلح بودن دستگاه (ARM)
 4. لامپ نشانگر زون (ZONE1,ZONE2, ...)

کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند :

 • سری اسپکترا SP یا (Spectra)
 • سری ماژلان MG یا (Magellan)
 • سری Evo Digiplex
کنترل پنل های سری اسپکترای (SP) ، در بین کاربران از اهمیت و محبوبیت ویژه ای برخوردارند. به دلیل اینکه این کنترل پنل ها به صورت باسیم طراحی شده اند ، تجهیزات بی سیم به آن متصل نمی شوند. از طرفی هم هزینه کمتر این سری نسبت به سری های بی سیم دزدگیر پارادوکس باعث شده است که کاربرد آنها متداول تر از سری های بی سیم باشد.

 کنترل پنل SP6000 دزدگیر پارادوکس از سری اسپکترای (SPECTRA) پارادوکس به حساب می آید. این کنترل پنل دارای 8 زون روی برد می باشد که قابلیت توسعه تا 32 زون را نیز دارد. لازم به ذکر است که SP6000 مجهز به سیستم STAYD می باشد. وجود این سیستم نشان دهنده روشن بودن دائمی دزدگیر است. به این معنی که این سیستم کلید روشن و یا خاموش ندارد و در تمام مدت در حالت ARMED یعنی مسلح یا مجهز و آماده برای کار قرار دارد. برخلاف دیگر دزدگیرها که در تمامی مدت در حالت DISARMED یعنی غیرمسلح قرار دارند و تنها در هنگام ضرورت روشن می گردند.

کنترل پنل SP6000 تعداد 32 کاربر را پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که می تواند دو پارتیشن را ساپورت کند. همچنین از سری PCS، ماژول اینترنت IP100 ، و همچنین شماره گیر صوتی VDMP3 نیز پشتیبانی می کند.

همچنین SP6000 به همراه ماژول RTX3 می تواند از ریموت کنترل REM3 نیز پشتیبانی نماید.

اپلیکیشن مربوط و قابل پشتیبانی از SP6000 پارادوکس اپلیکیشن iPARADOX می باشد. نرم افزار داخلی این دستگاه مرکزی قابلیت به روز شدن با USB307 و نرم افزار WINLOAD را دارد. منوی این کنترل پنل پارادوکس دسترسی ساده و عملکردی آسان برای نصاب و کاربر دارد. نکته قابل توجه دیگر اینکه این دستگاه مرکزی 256 واقعه را در حافظه موقت خود ثبت و ذخیره می کند.

و در نهایت اینکه کنترل پنل SP6000 قابلیت جایگیری در جعبه های فلزی به ابعاد: 20cm x 25.5cm x 7.6cm و 28cm x 28cm x 7.6cm را نیز داراست.

شما می توانید کلیه محصولات دزدگیر پارادوکس را از نمایندگی اصلی دزدگیر پارادوکس و با تخفیف های ویژه و گارانتی شرکتی معتبر و خدمات پس از فروش دزدگیر پارادوکس ، از فروشگاه اینترنتی ایران محافظ تهیه نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

دزدگیر اماکن | ایران محافظ نماینده فروش دزدگیر پارادوکس

محصولات مرتبط

ویژگی های MG5000 پارادوکس دارای فرستنده وگیرنده داخلی (433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز) دارای 32 زون - 2 زون روی برد (هر یک از زون ها می توانند بی سیم باشند) دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن حالت StayD

ویژگی های MG5050 پارادوکس دارای فرستنده وگیرنده داخلی (433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز) دارای 32 زون - پنج زون روی برد (هر یک از زون ها می توانند بی سیم باشند) دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن حالت StayD

کنترل پنل SP4000 پارادوکس قابلیت پشتیبانی از RTX3 - (ارتباط یکطرفه) 4 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون دارای 32 کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن مجزا حالت StayD

ویژگی های SP7000 پارادوکس قابلیت پشتیبانی از RTX3 16 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون دارای 32 کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن مجزا حالت StayD

ویژگی های EVO192 پارادوکس - سری Digiplex EVO با بالاترین ضریب حفاظت، برای بانک ها، مناطق نظامی، موزه ها، مکان های دولتی و مسکونی مجلل و هر مکان دیگر که نیاز به امنیت بالا دارد پیشنهاد می شود. - زون های آدرس پذیر را نیز پشتیبانی می کند، یعنی می توان تمامی چشمی ها را به صورت موازی به خط باس متصل کرد. - سیستم کنترل تردد را نیز پشتیبانی می کند و می توان تا 32...

ویژگی های EVOHD پارادوکس - کنترل پنل EVOHD دزدگیر پارادوکس ، نسخه ای ارتقا یافته از EVO192 بوده و هسته مرکزی سیستم Insight  است، که قابل استفاده با سنسور HD77 می باشد. این کنترل پنل امکان شماره گیری سریعتر بر خطوط VOIP را در 1200 baud فراهم نموده و دارای توان مصرفی بالای 3.5 آمپر می باشد.

ویژگی های MG6250 پارادوکس - دارای 2 پارتیشن و 64 زون بی سیم - پشتیبانی از ماژول GPRS/GSM با 2 سیم کارت - دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر - بلند گوی تلفن از طریق GSM و تلفن ثابت - فرکانس کاری 433 مگاهرتز و 866 مگاهرتز - ارتباط صوتی دوطرفه (از طریق GSM و تلفن ثابت)

ویژگی های SP5500 پارادوکس - پشتیبانی از مد STAYD - دارای گذرگاه توسعه چهار سیمه - قابلیت توسعه تا 32 زون - قابلیت توسعه تا شانزده PGM - دارای دو پارتیشن - پشتیبانی از سری های PCS

بالا