کنترل پنل دزدگیر پارادوکس مدل MG5000

MG5000

محصول جدید

ویژگی های MG5000 پارادوکس

 • دارای فرستنده وگیرنده داخلی (433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز)
 • دارای 32 زون - 2 زون روی برد (هر یک از زون ها می توانند بی سیم باشند)
 • دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر
 • دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد)
 • دارای 2 پارتیشن
 • حالت StayD

کنترل پنل MG5000 دزدگیر پارادوکس

 MAGELLAN 32-ZONE WIRELESS TRANCEIVER CONTROL PANEL

کنترل پنل دزدگیر اماکن

کنترل پنل یا دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن همان مغز سیستم می باشد. این دستگاه کلیه فرمان های ورودی و خروجی دستگاه را کنترل می کند. لازم به ذکر است که مکان قرار گیری کنترل پنل دزدگیر اماکن نباید در دسترس باشد.

بطور کلی دستگاه های مرکزی در دو نوع آنالوگ و میکروپروسسوری ساخته می شوند. سیستم های میکروپروسسوری خطای کمتری دارند.

قسمت های مختلف یک نمونه دستگاه مرکزی را مورد بررسی قرار می دهیم:

- ترانس تغذیه که معمولاً یک ترانس 16 ولتی با آمپراژ مناسب است.

- برد الکترونیکی که شامل :

 • مدار یک سو ساز و شارژ باتری مدار ارتباط رادیویی برای کنترل از راه دور
 • مدار ایجاد صدای آژیر
 • ترمینال های اتصال شامل :
 1. ترمینال اتصال باتری (BAT)
 2. ترمینال ولتاژ تغذیه کمکی 12 ولت برای تغذیه چشمی ها و تلفن کننده (AUX)
 3. ترمینال اتصال آژیر داخلی و سیم تحریک تلفن کننده (SIR)
 4. ترمینال اتصال بلندگوی بیرونی (SP)
 5. ترمینال اتصال زون (Z1,Z2,...)
 • آنتن رادیویی برای ارتباط با ریموت کنترل
 • بدنه فلزی یا پلاستیکی ضد آتش
 • لامپ های نشانگر روی تابلو شامل :
 1. لامپ نشانگر به صدا در آمدن آژیر (ALARM)
 2. لامپ نشانگر وجود برق (POWER)
 3. لامپ نشانگر مسلح بودن دستگاه (ARM)
 4. لامپ نشانگر زون (ZONE1,ZONE2, ...)

کنترل پنل های دزدگیر پارادوکس به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند :

 • سری اسپکترا SP یا (Spectra)
 • سری ماژلان MG یا (Magellan)
 • سری Evo Digiplex
کنترل پنل های سری ماژلان Magellan دزدگیر پارادوکس دارای محبوبیت ویژه ای در بین کاربران دزدگیر اماکن پارادوکس می باشد ؛ به دلیل اینکه قابلیت اتصال به صورت با سیم و بی سیم را دارند. این قابلیت باعث برجسته تر بودن این سری نسبت به سری اسپکترا Spectra می باشد. لازم به ذکر است که چون سری ماژلان (MG) به صورت بی سیم هم به تجهیزات اتصال می شود ریموت کنترل های پارادوکس را پشتیبانی می کنند.

- کنترل پنل های سری ماژلان همگی دارای فرستنده و گیرنده داخلی 433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز می باشند.

- همه کنترل پنل های سری ماژلان پارادوکس قابلیت اتصال 32 کاربر را دارند که به ازای هر کاربر یک ریموت کنترل می توان به کنترل پنل متصل کرد؛ یعنی در اصل 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر.

- کنترل پنل های سری ماژلان پارادوکس هر کدام قابلیت این را دارند که 2 پارتیشن را پشتیبانی کنند.

- کنترل پنل های سری ماژلان پارادوکس از سیستم اختصاصی StayD پشتیبانی می کنند. 

- کنترل پنل های سری ماژلان قابلیت ذخیره سازی تا 256 رویداد موقت در حافظه خود را دارند. یعنی 256 حرکت را ذخیره سازی می کنند.

- کنترل پنل های سری ماژلان ، ماژول توسعه بی سیم RTX3 را پشتیبانی نمی کنند.

- کنترل پنل های Magellan چون قابلیت بی سیم دارند، از آژیر فلاشر بی سیم پشتیبانی می کنند.

- کنترل پنل های سری MG قابلیت پشتیبانی از ریموت کنترل REM3 دزدگیر پارادوکس را دارا می باشد.

- از طریق کنترل پنل های ماژلان می توان برای پیجر گزارش دهی کرد.

- کنترل پنل های سری ماژلان کنترل سیستم از طریق خط تلفن شهری و تلفن همراه را دارند.

- کنترل پنل های ماژلان قابلیت به روز شدن نرم افزار داخلی را دارا می باشند.

- اپلیکیشن قابل استفاده برای کنترل پنل های ماژلان اپلیکیشن IPARADOX می باشد.

- کنترل پنل های ماژلان دارای تقویم با قابلیت ذخیره سازی انرژی روز می باشند.

- کنترل پنل های MG دارای برنامه ریزی منو محو برای نصاب ، کارشناس و کدهای نگهداری می باشند.

- کنترل پنل های سری MG دارای 3 خط برای نظارت ، 1 خط برای پیجر و 5 خط برای شماره گیری شخصی می باشند.

کنترل پنل MG5000 دزدگیر پارادوکس از سری کنترل پنل های ماژلان پارادوکس به حساب می آید. این کنترل پنل دارای فرستنده و گیرنده وایرلس می باشد که دارای 32 و 2 زون روی برد می باشد. هر یک از این زون ها می توانند به صورت  بی سیم  باشند.

این کنترل پنل دارای فرستنده و گیرنده داخلی با دو فرکاس 433MHZ و 868MHZ عرضه می باشد. لازم به ذکر است که کنترل پنل MG5000 دزدگیر پارادوکس 32 کاربر را پشتیبانی می کند که به ازای هر کاربر یک ریموت کنترل را پشتیبانی می کند ؛ یعنی در اصل 32 ریموت کنترل دزدگیر پارادوکس را پشتیبانی می کند.

از مهمترین ویژگی های کنترل پنل MG5000 دزدگیر پارادوکس پشتیبانی کردن از وضعیت و سیستم STAYD می باشد. همان گونه که می دانید سیستم STAYD سادگی و امنیت را بدون خاموشی و کارکرد در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته فراهم می آورد. این سیستم برخلاف دیگر سیستم ها در تمامی زمان ها در حالت آماده به کار قرار دارد و تنها در شرایط خاصی از حالت armed خارج می گردد. کنترل پنل MG5000 دزدگیر پارادوکس دارای دو پارتیشن برای پشتیبانی کردن از دو سیستم می باشد. کنترل پنل MG5000 پارادوکس 256 رویداد را در حافظه موقت خود ثبت می کند.

کنترل پنل MG5000 پارادوکس از ریموت کنترل REM3 پارادوکس ، کی پدهای بی سیم K37 و K32RF پارادوکس {کنترل پنل MG5000 پارادوکس دارای درگاه ارتباط 4 سیمه با قابلیت اتصال تا سقف 15 صفحه کلید می باشد} و همچنین دو عدد ماژول RPT1 پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که این کنترل پنل حتی از آژیر PCS هم پشتیبانی می کند. همچنین این کنترل پنل از 16 عدد PGM پشتیبانی می کنند. یعنی در اصل امکان پشتیبانی از 16 خروجی قابل برنامه ریزی بی سیم را دارد.

از دیگر ویژگی های کنترل پنل MG5000 پارادوکس می توان به قابلیت نظارت بر پارازیت های فرکانس های رادیویی RF اشاره نمود. این کنترل پنل پارادوکس دارای شیوه جدید مسلح سازی (ARMING) و اسلیپ (SLEEP) و همچنین دارای دکمه های پاور و ریست می باشد. این کنترل پنل دارای تقویم با قابلیت ذخیره سازی انرژی روشنایی روز می باشد. از دیگر قابلیت های بارز این کنترل پنل به روز شدن نرم افزار داخلی با USB307 و نرم افزار WINLOAD می باشد.

به چندی دیگر از ویژگی های قابل اشاره کنترل پنل MG5000 پارادوکس به صورت لیست وار در زیر اشاره شده است :
 • پشتیبانی از ماژول اینترنت IP100

 • پشتیبان شماره گیر صوتی VDMP3

 • قابلیت ارتقاء فریمور In-Field از طریق 307USB و WinLoad

 • دارای برنامه ریزی منو محور برای نصاب، کارشناس و کدهای نگهداری

 • دارای چندین شماره تلفن برای گزارش وقایع: 3 خط برای نظارت، 5 خط برای شماره گیری شخصی و 1 خط برای پیجر

 • ارتباط 9.6k علامت در ثانیه ای با WinLoad

 • قابلیت جایگیری در جعبه های فلزی با ابعاد: 20cm x 25.5cm x 7.6cm و  28cm x 28cm x 7.6cm

شما می توانید کلیه محصولات دزدگیر پارادوکس را از نمایندگی اصلی دزدگیر پارادوکس و با تخفیف های ویژه و گارانتی شرکتی معتبر و خدمات پس از فروش دزدگیر پارادوکس ، از فروشگاه اینترنتی ایران محافظ تهیه نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
دزدگیر اماکن | ایران محافظ نماینده فروش دزدگیر پارادوکس

محصولات مرتبط

ویژگی های MG5050 پارادوکس دارای فرستنده وگیرنده داخلی (433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز) دارای 32 زون - پنج زون روی برد (هر یک از زون ها می توانند بی سیم باشند) دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن حالت StayD

کنترل پنل SP4000 پارادوکس قابلیت پشتیبانی از RTX3 - (ارتباط یکطرفه) 4 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون دارای 32 کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن مجزا حالت StayD

ویژگی های SP7000 پارادوکس قابلیت پشتیبانی از RTX3 16 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون دارای 32 کاربر دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) دارای 2 پارتیشن مجزا حالت StayD

ویژگی های EVO192 پارادوکس - سری Digiplex EVO با بالاترین ضریب حفاظت، برای بانک ها، مناطق نظامی، موزه ها، مکان های دولتی و مسکونی مجلل و هر مکان دیگر که نیاز به امنیت بالا دارد پیشنهاد می شود. - زون های آدرس پذیر را نیز پشتیبانی می کند، یعنی می توان تمامی چشمی ها را به صورت موازی به خط باس متصل کرد. - سیستم کنترل تردد را نیز پشتیبانی می کند و می توان تا 32...

ویژگی های EVOHD پارادوکس - کنترل پنل EVOHD دزدگیر پارادوکس ، نسخه ای ارتقا یافته از EVO192 بوده و هسته مرکزی سیستم Insight  است، که قابل استفاده با سنسور HD77 می باشد. این کنترل پنل امکان شماره گیری سریعتر بر خطوط VOIP را در 1200 baud فراهم نموده و دارای توان مصرفی بالای 3.5 آمپر می باشد.

ویژگی های MG6250 پارادوکس - دارای 2 پارتیشن و 64 زون بی سیم - پشتیبانی از ماژول GPRS/GSM با 2 سیم کارت - دارای 32 کاربر و 32 ریموت کنترل به ازای هر کاربر - بلند گوی تلفن از طریق GSM و تلفن ثابت - فرکانس کاری 433 مگاهرتز و 866 مگاهرتز - ارتباط صوتی دوطرفه (از طریق GSM و تلفن ثابت)

ویژگی های SP6000 پارادوکس - قابلیت پشتیبانی از RTX3 - 8 زون روی برد  - قابلیت گسترش تا 32 زون - دارای 32 کاربر - دارای گذرگاه ارتباط 4 سیم تحت باس (قابلیت اتصال تا 15 کیپد) - دارای 2 پارتیشن مجزا - حالت StayD

ویژگی های SP5500 پارادوکس - پشتیبانی از مد STAYD - دارای گذرگاه توسعه چهار سیمه - قابلیت توسعه تا 32 زون - قابلیت توسعه تا شانزده PGM - دارای دو پارتیشن - پشتیبانی از سری های PCS

بالا