آشنایی با چشمی ها و قابلیت های معروف پارادوکس

نویسنده: دسته: معرفی تجهیزات سیستم های نظارتی حفاظتی امنیتی تاریخ: 1398-01-28 دیدگاه: 0 بازدید: 3731

هر آنچه درباره چشمی های سری NV75M/X/R/W دزدگیر پارادوکس نمی دانید ؟

همانگونه که می دانیم، چشمی با نام های دیگر سنسور ، آشکارساز و دتکتور معروف است. در تعریف چشمی باید گفت : به وسیله ای گفته می شود که نسبت به تغییرات نور مرئی و نامرئی (همان مادون قرمز) واکنش نشان می دهد. چشمی به دسته های مختلف با سیم و بی سیم و یا در گروه های حرکتی ، وزنی ، پرده ای ، خطی و ... تقسیم می شوند.

سری NV75M/X/R/W از جمله دتکتورهای داخلی و فضای بسته پارادوکس محسوب می شوند. این سری از محصولات پارادوکس با کمک لنزهای دوگانه Mirror/Frensel ،به انضمام دارا بودن فناوری تشخیص حیوانات و همچنین قابلیت آنتی ماسک ، قابلیت ها و ویژگی های قدرتمند و بی نظیری را با خود به همراه می آورد.

قابلیت آنتی ماسک دتکتور و چشمی پارادوکس

ورژن بی سیم NV75MR دارای قابلیت آنتی ماسک و باتری آن دارای سه سال عمر مفید در صورت استفاده عادی می باشد. از برترین های این سری محصولات می توان به دتکتور NV75MW پارادوکس اشاره نمود که به دلیل قدرت تشخیص فرکانس های مایکروویو دارای کاربردهای امنیتی بالایی می باشد. لازم به ذکر است که فناوری Mironel Mirror با لنزهای W شکل فرنلی خود پوشش دهی بی نظیر و غیر قابل مقایسه ای را فراهم ساخته که تشخیص حیوان و ناحیه خزش را به همراه دارد.

 

قابلیت تشخیص حیوان خانگی چشمی پارادوکس

Mironel Optics یا همان لنزهای میرونل «اختراع در انتظار ثبت»

این چشمی های توسط تیم تحقیق و توسعه پارادوکس طراحی و ساخته شده اند. Mironel Mirror/ Frensel optics متشکل از ترکیب عدسی های فرنل ، W شکل طوری و تکنولوژی آینه ای چند انعکاسی است. طراحی آن نتایج شگفت انگیزی در جمع آوری انرژی ، دقت کانونی ، پوشش و دامنه پرتو در نیمی از اندازه فیزیکی فرنل معمولی یا چشمی های فقط آینه ای به دست آورده است.

یکی دیگر از مزایای آن 5 برابر قوی تر و محکم تر بودن ساختار خارجی آن به دلیل عدسی های فرنل ، W شکل آن می باشد. از این رو یک راه حل کامل برای اماکن ورزشی ، مدارس ، زندان ها و این چنین ساختمانها محسوب می شود.

تکنولوژی میرونل یک تشخیص قابل ملاحظه ثابت تا 16 متر در میدان دید خود با پوشش دهی بی نظیر را به همراه دارد. لازم به ذکر است که سری NV75M متشکل از سنسورهای دوگانه میرونل است که از بهترین چشمی های تشخیص حیوانات و ناحیه خزش به حساب می آید.

لنز Frensel (فرنل) :

طراحی عدسی فرنل به گونه است که امکان تولید لنزهای با دهانه بزرگ و با فاصله کانونی کوچک را فراهم می کند، بدون اینکه نیازی به جرم و حجم از ماده که در لنزهای سنتی استفاده می شود باشد. در مقایسه با لنزهای سنتی حجیم ، عدسی فرنل بسیار نازک تر ، بزرگتر و مسطح تر است و نور مایل بیشتری را از منبع جمع می کند.

 چشمی دزدگیر پارادوکس

خلاصه ای از ویژگی های مدل های سری NV75M/X/R/W

NV75M

چشمی NV75M دزدگیر پارادوکس با دارا بودن سنسور PIR و همچنین لنزهای دو عنصری و دوگانه Mironel دارای قابلیت ایمنی در برابر حیوانات یا همان pet immunity و همچنین در برابر خزش می باشد. قابلیت تشخیص ضدماسک فعال و سریع (anti mask) با توانایی هشدار پیش از به صدا در آمدن آژیر از دیگر قابلیت های بارز چشمی NV75M پارادوکس به حساب می آید.

NV75MX

چشمی NV75MX پارادوکس دارای قابلیت های کاملاً مشابه با NV75M می باشد که ویژگی دیگری که این دتکتور پارادوکس را از NV75M بارزتر کرده است همراه داشتن 4 گذرگاه اتصال Evo می باشد.

NV75MR

دتکتور NV75MR نسخه بی سیم چشمی NV75M می باشد که امکان ارتقای دو سویه در آینده را داراست. این چشمی پارادوکس دارای قابلیت انتخاب فرکانس های داخلی بین 433 تا 868 مگاهرتز را دارا می باشد. عمر سه ساله باتری NV75MR و قابلیت تشخیص فعال ضد ماسک این چشمی از دیگر مزایای آن محسوب می شود.

NV75MW

این مدل نیز همانند چشمی NV75M و دارای قابلیت های یکی با این دتکتور می باشد به انضمام اینکه دارای آنتن کوچکی با طول موج مایکروویو 10 گیگاهرتزی می باشد. همچنین تکنولوژی SeeTrue (دید واضح) قابلیت قابل ملاحظه دیگر این محصول به حساب می آید.

 

 الگوهای شعاعی ردیاب

دتکتور دزدگیر پارادوکس

چشمی دزدگیر پارادوکس

 

ویژگی های دتکتورهای سری NV75M/X/R/W

-        آشکارسازهای Mironel دوگانه 16 متری

-        تشخیص امواج مادون قرمز با قابلیت ضد ماسک

-        دید واضح تا محدوده 12 متر {در مدل NV75MW}

-        دارای گذرگاه اتصال Evo {در مدل NV75MX}

-        دارای ویژگی انتخاب فرکانس داخلی بی سیم {در مدل NV75MR}

-        فعال سازی مکانیکی ناحیه خزش

-        دارای عملکرد Edge تکی / دوگانه

-        دارای قابلیت تشخیص اختلال فیزیکی

-        دارای پایه مخصوص برای نصب بر روی دیوار و گوشه ها

-        دارای براکت (گیره نصب بر روی دیوار} اختیاری

 

پس به طور کلی باید گفت که این سری چشمی های پارادوکس دارای دو دتکتور دوعنصری با دو چشمی میرونل ، می باشند که محدوده پوشش دهی آنها تا 16 متر می باشد. ایمنی در برابر حیوانات و آنتی ماسک بودن آنها از قابلیت های بارز آنها محسوب می شود. وزن آنها 120 گرم با ابعاد 5/4*6/2*12/8 می باشد.

و در نهایت باید به این مسئله که این سری چشمی ها دارای گواهینامه EN 20131-2-2 Grade 3 Class II می باشند. شرکت مهندسی پادان الکترونیک بزرگترین مرجع فروش دزدگیر اماکن پارادوکس کانادا در ایران با سابقه درخشان خود در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های نظارتی حفاظتی امنیتی خود بهترین راهکار در زمینه مشاوره و فروش کلیه تجهیزات دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن توسط کارشناسان مجرب خود ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های 88062062-22720099 تماس بگیرید.

دزدگیر پارادوکس

دیدگاه خود را بنویسید

بالا