آشنایی کامل با سیستم EVO دیجیپلکس (DIGIPLEX EVO) | دزدگیر paradox | دزدگیر پارادوکس | paradox security system

نویسنده: دسته: آموزش های تخصصی سیستم های نظارتی حفاظتی امنیتی تاریخ: 1397-10-16 دیدگاه: 0 بازدید: 4959

هر آنچه درباره سیستم EVO نمی دانید !!! (قسمت چهارم)

این مقاله در ادامه مطالب قبلی که درباره سیستم EVO توضیح داده شده است ، می باشد. لازم به ذکر است که این مقاله چند قسمتی می باشد و طی چند سری انتشار داده می شود.

{برای کی پد LCD}

دزدگیر اماکن

برچسب های کاربر

بر چسب کاربر ، کدهای دسترسی را شخصی می کند. می توان این برچسب ها را با فشار دادن کلید [ENTER] در هر زمانی بعد از مرحله چهارم برنامه ریزی کدهای دسترسی کاربران انجام داد. به عنوان نمونه صفحه کلید می تواند عبارت JOHN SMITH SELECT ACTION را نمایش دهد.

برای برنامه ریزی برچسب کاربر :

1-    در هر مرحله بعد از مرحله چهارم بخش برنامه ریزی کدهای دسترسی کاربر

2-    دکمه [ENTER] را فشار دهید.

3-    کارکترهای مورد نظر خود را همانطور که در بخش های بعدی توضیح داده می شود تایپ کنید.

4-    دکمه [دزدگیر paradox] را فشار داده تا اشاره گر به فضایی حرکت داده شود.

5-    مرحله 2 و 3 را تکرار کنید تا برچسب مورد نظر کامل شود.

6-    برای انجام ذخیره سازی و خروج کلید [ENTER] را فشار دهید.

دکمه های صفحه کلید

به هر دکمه عددی بر روی صفحه کلید LCD ، چندین حرف نسبت داده شده است. برای دسترسی به حرف دلخواه خود با استفاده از دکمه های عددی بر روی صفحه کلید ، تا زمانی که کارکتر مورد نظر بر روی صفحه ظاهر شود ، دکمه مربوطه را فشار دهید. به عنوان مثال در صورتی که مایل به تایپ حرف C هستید ، می بایست دکمه [1] را سه بار فشار دهید ، (برحسب جدول زیر) اگر از صفحه کلید ابری (Hebrew) استفاده می کنید ، با استفاده از جداولی که در مقالات بعدی پیوست می شود با عنوان Hebrew Special Characters Catalogue این کار انجام می شود. اگر از صفحه کلید روسی استفاده می کنید ، از جدولی که در پیوست مقالات بعدی با عنوان Russian Special Characters Catalogue  و چنانچه از جدول یونانی استفاده می کنید از جدول Greek Special Characters Catalogue  استفاده کنید.

جدول - نسبت دادن حروف صفحه

دزدگیر پارادوکس paradox

 

کلیدهایی با کاربری خاص

[STAY] : برای فاصله دادن

با فشردن این کلید فاصله ای در محل فعلی نشانگر قرار دهید.

 

[FORCE] : پاک کردن

با فشردن این کلید ، فاصله و یا حرفی که در محل فعلی نشانگر است را پاک کنید.

 

[ARM] : پاک کردن تا انتها

با فشردن این کلید ، تا انتهای خط (سمت راست صفحه) تمام کارکترها و فاصله ها پاک خواهد شد.

 

[DISARM] : کلیدهای عددی / الفبایی – عددی

با فشردن این کلید ، کاربری کلیدها از عددی به الفبایی و برعکس تغییر می کند. کلیدهای [0] تا [9] نمایانگر شماره های 1 تا 9 هستند.

 

[BYP] : حروف بزرگ و کوچک

هر گاه این کلید فشرده شود ، حروف از حالت بزرگ به کوچک و بالعکس تغییر می کند.

 

[MEM] : کارکترهای ویژه

بعد از فشردن این کلید ، نشانگر شروع به چشمک زدن خواهد کرد. با استفاده از جدول زیر می توانید با وارد کردن سه رقمی که نمایانگر هر کدام از این سمبل هاست ، از آنها استفاده کنید.

 

جدول - کاتالوگ کارکترهای ویژه

paradox security system

 

 

 {برای کی پد LCD و LED}

دزدگیر اماکندزدگیر منزل

پاک کردن کد دسترسی کاربر

برای پاک کردن کد دسترسی کاربر مرحله های 1 تا 4 مذکور در بخش برنامه ریزی تنظیمات کاربر را دنبال کرده ، اما در مرحله 4 ، کلید [CLEAR] را فشار دهید. زمانی که اطلاعات پاک شد ، برای ذخیره سازی و خروج کلید [ENETR] را فشار دهید.

 

{برای کی پد LCD و LED}

دزدگیر اماکندزدگیر منزل

برنامه نویسی کد دسترسی کاربر

مدیر سیستم و کاربرانی که دارای کدی با ویژگی مدیریتی هستند ، می توانند کدهای دسترسی کاربر را به همراه انتخاب های کاربر و نواحی نسبت داده شده به هر یک ، برنامه ریزی کنند. در بخش برنامه ریزی تنظیمات کاربر مراحلی که می بایست دنبال شوند تا بتوان برنامه نویسی کدهای دسترسی را برای کاربران انجام داد ، شرح داده شده اند. اگر قصد برنامه نویسی با استفاده از نرم افزار NEware را دارید ، خواهشمند است برای دسترسی به اطلاعات بیشتر با نصاب خود تماس بگیرید.

اگر صفحه کلید شما در هر مرحله ای از فرایند برنامه نویسی صدای بوق عدم تأیید را منتشر کرد ، ممکن است که شما کد دسترسی را انتخاب کرده باشید که هم اکنون در سیستم موجود است و یا ممکن است که شما به انتخاب های معین کاربری و نسبت دادن نواحی دسترسی ندارید. تنها کاربرانی که دارای ویژگی های مدیریتی هستند قادر به تعیین ویژگی های کاربران و نسبت دادن نواحی دسترسی ، برای همان نواحی هستند که به آنها نسبت داده شده اند. به عنوان نمونه اگر کاربری با ویژگی مدیریتی به انتخاب کاربر 1 و ناحیه 2 نسبت داده شده است تنها می تواند برای انتخاب 1 و ناحیه 2 کد دسترسی کاربر نسبت دهد.

{برای کی پد LCD و LED}

دزدگیر اماکندزدگیر منزل

برنامه ریزی تنظیمات کاربر

نکته اینکه هر عددی که داخل براکت قرار می گیرد (مربوط به انتخاب مورد نظر) در حال روشن قرار دارد.

 

دزدگیر پارادوکس paradox home alarm

* اگر هیچ ناحیه ای نسبت داده نشده است و PGM ها به وسیله نصاب شما برنامه ریزی شده اند ، کاربر تنها قادر به کنترل PGM ها است. در ادامه مقالات به تفصیل در مورد PGM ها توضیح داده می شود.  

 دزدگیر اماکن پارادوکس - paradox home alarm

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

بالا