راهکار مقابله با بدرفتاری پرستاران خانگی با کودکان و سالمندان | دستگاه کنترل از راه دور وسایل برقی از طریق اس ام اس

نویسنده: دسته: معرفی تجهیزات سیستم های نظارتی حفاظتی امنیتی تاریخ: 1397-12-09 دیدگاه: 0 بازدید: 5309

آیا نگران بدرفتاری پرستاران با کودکان دلبندتان هستید یا از تنها گذاشتن سالمند خود با پرستار هراس دارید ؟

با توجه به شرایط اقتصادی و شغلی امروزه ، بسیاری از والدین درگیر کار و مشغله فکری هستند و زمان کمتری برای نگهداری و توجه به فرزندانشان را دارند.

از این رو تمایل دارند به جای سپردن کودکان دلبند خود به مهد و مراکز نگهداری ، به مراقبت و پرستاری از فرزندانشان با استخدام یک پرستار بپردازند.

از طرفی با توجه به خبرهایی که هرازچندگاهی در رسانه های اجتماعی از بدرفتاری پرستاران با کودکان به چشم می خورد این نگرانی را در دل والدین از نحوه رفتار پرستار با کودکشان بوجود می آید. البته ناگفته نماند که متقابلاً بسیاری از فرزندان نیز برای پدر و مادر سالمند یا ناتوان خود پرستار استخدام می کنند که البته آنها هم نگران نحوه رفتار پرستار در نبود آنها با سالمندشان هستند.

دستگاه کنترل از راه دور از طریق اس ام اس

                                                                                      

ams200

برای آسودگی خاطر شما این دستگاه طراحی و ساخته شده است که شما به راحتی در هر کجای دنیا که باشید می توان نحوه رفتار پرستار را با کودک یا سالمند خود زیر نظر داشته باشید.

این دستگاه با قابلیت اتصال سیم کارت و همچنین به کمک میکروفن حساس و قوی ای که داخل آن تعبیه شده است امکان شنود صدای محیط را به راحتی برای شما فراهم می آورد.

برای این کار کافی است فقط با تلفن همراه و یا تلفن ثابتی که شماره آن را از پیش در دستگاه کنترل از راه دور ذخیره کرده اید تماس حاصل کنید و پس از وارد کردن کد مخصوص اقدام به شنود صدای محیط نمایید.

 

نرم افزار اندرویدی دستگاه کنترل از راه دور از طریق اس ام اس

جهت آشنایی با سایر قابلیت های دستگاه کنترل از راه دور با ما همراه باشید.

مجهز به میکروفن داخلی

کنترل تجهیزات خانه

قیمت مناسب و اقتصادی

دارای نرم افزار اندرویدی

شما با استفاده از این دستگاه به سادگی می توانید از امکانات بی نظری با قیمت مناسب بهره مند شوید.

نرم افزار اندرویدی دستگاه کنترل از راه دور ، امکان برنامه ریزی دستگاه را برای شما به سادگی مقدور می نماید. مثلاً شما می توانید طوری دستگاه را برنامه ریزی کنید که به محض ورود فرد به اتاق کودک به شما sms ارسال نماید و شما در صورت نیاز می توانید با دستگاه تماس حاصل فرمایید و اقدام به شنود محیط کنید.

اگر شما شارژ کافی برای تماس با کنترل از راه دور را ندارید می توانید درخواست تماس را توسط نرم افزار اندرویدی ارسال نمایید. دستگاه به محض دریافت پیغام شما به صورت اتوماتیک و خودکار با شما تماس می گیرد و صدای محیط را برای شما پخش می نماید.

نکته بسیار قابل توجه اینکه وقتی شما با دستگاه کنترل از راه دور تماس می گیرید و یا وقتی دستگاه با شما تماس می گیرد هیچگونه صدا و یا بوقی از دستگاه پخش نخواهد شد و تمام مراحل کاملاً به صورت مخفی صورت می گیرد.

در نهایت باید گفت که تمامی امکانات فوق صرفا در جهت امنیت و کنترل کودکان و سالمندان شما طراحی و ساخته شده است و هرگونه استفاده غیراخلاقی از این دستگاه کنترل از راه دور ممنوع و عواقب آن بعهده مصرف کننده خواهد بود و شرکت هیچگونه مسئولیتی را برعهده نخواهد داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا