معرفی قابلیت منحصربفرد StayD پارادوکس

نویسنده: دسته: مقالات تخصصی سیستم های نظارتی حفاظتی امنیتی تاریخ: 1398-02-22 دیدگاه: 0 بازدید: 2720

STAYD راه امن زندگی

STAYD زندگی شما را با محافظت از شما در 24 ساعت از روز و 7 روز در هفته بدون نیاز به خلع سلاح سیستم یا همان disarm کردن سیستم ساده و امن تر می کند.

STAYD با شما زندگی می کند و از شما در تمامی اوقات بدون هیچ دوره زمانی محافظت نشده حفاظت می کند. لازم به ذکر است که سیستم شما حتی بطور خودکار مسلح می شود و لازم نیست شما به یاد داشته باشید.

این ویژگی منحصر به فرد STAYD که در زندگی روزمره شما یک امنیت یکپارچه را به ارمغان می آورد تا شما به راحتی و آرامش زندگی کنید نمی توان نادیده گرفت. STAYD همانگونه که در سری اسپکترا (sp) قابل استفاده است در MG5000 و MG5050 نیز موجود و در دسترس می باشد.

STAYD یک مفهوم جدید برای زندگی با سیستم امنیتی است. برخلاف هر سیستم امنیتی در گذشته ، STAYD با قابلیت ایجاد امنیت یکپارچه در زندگی روزمره شما ، به شما راحتی و آسودگی خاطر را به ارمغان آورده است.

 زمانی برای تغییر

اکثر سیستم های امنیتی یک فلسفه مشابه دارند. شما مجبورید که بیاد داشته باشید که سیستم را مسلح نمایید وگرنه سیستم غیرمسلح باقی می ماند و هیچ حفاظتی وجود ندارد. این نتیجه طراحی اصلی سیستم های امنیتی است که زمانی که کسی در خانه نیست روشن می شوند.

مشکل این جاست که هنگام ورود یا خروج از ملک باید کل سیستم خاموش باشد. همچنین هنگام ورود و خروج یک نفر حتماً باید به یاد داشته باشد که سیستم را arm و مسلح نماید.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم سیستم های خود را بیشتر اوقات خلع سلاح می نمایند (به حالت disarm رها می نمایند) و فقط زمانی که در خانه نیستید مسلح می نمایند.

این هدف سیستم امنیتی است که در واقع برای محافظت از شما نه منزل شما ارائه می شود که یک نقص به حساب می آید. الآن زمان تغییر است.

 تغییر اینجاست

STAYD اینجاست. STAYD یک انقلاب در امنیت خانه است و نشاندهنده یک استاندارد جدید در زندگی امن می باشد. STAYD محدودیت های سیستم های امنیتی معمولی را حل می کند و فلسفه و تفکر پشت سیستم های هشدار را تغییر می دهد.

یک سیستم STAYD همیشه مسلح می باشد. این فقط تا حدی برای ورود و خروج از بین می رود و سپس بطور خودکار دوباره مسلح می شود. بعنوان مثال وقتی وارد خانه می شوید به سادگی سیستم خود را با کنترل از راه دور خود مطلع کنید (به سیستم خود از طریق کنترل از راه دور اعلام ورود می کنید) و از درب جلو وارد می شوید و بعد از گذشتن از درب جلو به صورت خودکار سیستم شما مجدداً مسلح می شود. تمام مناطق دیگر مسلح باقی می مانند. نتیجه اینکه یک سیستم همیشه مورد محافظت قرار می دهد.

حوادث ناگوار و غیرمترقبه صبر نمی کنند تا سیستم شما مسلح شود. در گیری های خانگی ، بازی کردن کودکان در اطراف استخر و بالکن خانه ، و یا حتی زمانی که وارد خانه می شوید و غریبه ای با شما همزمان قصد ورود و تجاوز به خانه شما را دارند همگی حوادثی هستند که با سیستم STAYD می توانید از وقوع آنها جلوگیری نمایید.

  مسیر ورود و خروج

STAYD امکانات ورودی و خروجی قابل برنامه ریزی را فراهم می آورد. کاربران از طریق نقاط از پیش تعریف شده و همچنین مناطق خاصی که برای گذراندن باز هستند، در ملک و محوطه وارد و یا خارج می شوند. هنگام ورود یا خروج از منطقه تنها مسیری که به صفحه کلید اختصاص دارد با تأخیر عمل می شود و دیگر مناطق مسلح باقی می ماند.

 ورود به منطقه در حالت STAYD

در حالت STAYD با ورود به منطقه یک تأخیر ورود تنها برای این درب آغاز می شود. (مابقی درب های ورودی به حالت مسلح باقی می مانند) یک کد برای پایان دادن به تأخیر ورود باید وارد شود. وقتی درب باز شده بسته شد منطقه دوباره به صورت خودکار مسلح می شود.

اگر چندین ناحیه برای ورودی / خروجی به صفحه کلید اختصاص داده شود ، کد تأخیر ورود برای تمامی مناطق اختصاص داده شده را تأیید می کند و همچنین تأیید می کند که ورود معتبر است. مناطق باز ایجاد تأخیر ورود را بر روی صفحه کلید نمایش می دهند. مناطق دیگر تا زمانی که تأخیر ورود پاک شود نمایش داده نمی شود.

حالت stayd دزدگیر اماکن پارادوکس

برای ورود به منطقه :

1-   از طریق درب ورودی وارد منطقه شوید.

2-   تأخیر ورود برای این درب شروع می شود.

3-   کد را وارد نمایید تا دخول پایان یابد و بطور اتوماتیک سیستم به حالت مسلح بازگردد.

 

ترک منطقه در حالت STAYD

ترک خانه با فشار دادن دکمه مسلح (arm) بر روی صفحه کلید که با برنامه ریزی به درب خروج اختصاص داده شده است در حالت امن قرار می گیرد. این یک دوره تأخیر خروج برای این درب آغاز می شود. بعد از اینکه تمام درب های خروجی که به صفحه کلید اختصاص داده شده بسته شدند ، مناطق فوراً مسلح می شوند. تا 4 منطقه را می توان به هر صفحه کلید برای سناریوهایی اختصاص داد که در آن نیاز به چندین منطقه برای خروج از ملک وجود دارد.

اگر سعی می کنید که از منطقه ای که ورود و خروج آن به صفحه کلید اختصاص داده نشده است خارج شوید یک بوق رد خواهید شنید و درخواست ممنوع خواهد شد.

 

 

حالت stayd دزدگیر اماکن پارادوکس

برای خروج از منطقه

1-   دکمه arm (مسلح) را فشار و نگه دارید.

2-   تأخیر خروج فقط برای این درب شروع می شود.

3-   بعد از اتمام تأخیر سیستم به صورت خودکار در حالت مسلح کامل قرار می گیرد.

 داخل منطقه در حالت STAYD

تغییر حالت از STAY به SLEEP و برعکس آن نیازی به وارد کردن کد (رمز) ورودی ندارد و با فشار دادن دکمه مناسب بر روی صفحه کلید صورت می گیرد. کد دهی فقط زمانی لازم است که تأخیر ورود به دلیل باز شدن یک منطقه امن آغاز شده باشد.

هنگام تعویض حالت از STAY به SLEEP ، مناطق مسلح به همان حالت مسلح باقی می مانند و تنها مناطق SLEEP شروع به تأخیر می کنند تا شما زمان کافی برای نزدیک شدن به اتاق خواب را داشته باشید (منطقه خواب) . سیستم شما بلافاصله از حالت SLEEP به STAY تغییر می کند و به شما این اجازه را می دهند که با خیال راحت در صورت نیاز به آشپزخانه ، حمام و ... در شب تردد نمایید.

 

حالت stayd دزدگیر اماکن پارادوکس

روشن یا خاموش کردن مد STAYD

برای فعال کردن حالت STAYD ، کلید STAY و به دنبال آن یک کد معتبر فشار دهید و سپس کلید STAY را دوباره فشار دهید. چراغ LED دکمه STAY روشن خواهد شد.

در مواقع نادری که STAYD باید غیرفعال باشد مثلاً زمانی که مهمان دارید ، کلید OFF را و به دنبال آن یک کد معتبر فشار دهید و سپس دوباره کلید OFF را فشار دهید. چراغ LED حالت STAYD خاموش می شود و سپس چراغ LED دکمه OFF روشن می شود. حالت خاموش یا روشن مد STAYD برای هر دو پارتیشن مشترک می باشد.در حالت خاموش هم سیستم به عنوان یک سیستم هشدار عمل می کند ، تمام مسیرهای ورودی و گذرگاهها در زمان تأخیر ورود و خروج خلع سلاح می شوند.

حالت STAYD

 ویژگی های حالت STAYD در یک نگاه کلی

-        STAYD همیشه روشن است و هرگز خاموش نمی شود.

-        هیچ دوره محافظت نشده ای وجود ندارد.

-        هیچگاه فراموش نمی کند که مسلح باشد.

-        بطور اتوماتیک بین سطوح مختلف مسلح تغییر می نماید.

-        یک کد ساده تنها چیزی است که شما باید بیاد داشته باشید که از سیستم خود استفاده نمایید.

نتیجه گیری

STAYD برای زندگی امروز طراحی شده است که نیاز بیشتری به امنیت است. هیچ لحظه ای وجود ندارد که سیستم خلع سلاح (disarm) یا خاموش (off) شود. شما مجبور نیستید که سیستم خود را مجدداً مسلح نمایید. شما و خانه شما همیشه محافظت می شوند. پس امنیت خود را با سیستم های حفاظتی که مجهز به حالت STAYD هستند تضمین نمایید. سیستم اعلام سرقت پارادوکس با طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته چنین امنیتی را برای شما به ارمغان می آورد.

دزدگیر اماکن پارادوکس

 

دیدگاه خود را بنویسید

بالا