دزدگیر پارادوکس-سیستم اعلام سرقت پارادوکس pradox-بهترین مارک دزدگیر اماکن

کمپانی سیستم اعلام سرقت پارادوکس PARADOX کانادا

تاریخ و اهداف شرکت سیستم اعلام سرقت پارادوکس Paradox کانادا

خدمات شخصی ، فناوری نوآورانه از سال 1989

در کمپانی سیستم اعلام سرقت پارادوکس مأموریت ما این است که مشتریان خود را با خدمات شخصی ، تولید محصولات نوآورانه و با کیفیت و بطور مداوم ساخت یک تیم قوی حمایت کنیم.

ما این تیم را به عنوان یک تیم متعهد با حرکت به جلو ، همراه با یک هدف منحصر به فرد و مشترک می دانیم. بعنوان یک شرکت خصوصی ، از سود کوتاه مدت و یا حتی از سهام هم استفاده نمی کنیم. از افتخارات ما این است که به شیوه ای سنتی کار می کنیم. انرژی و سوخت شرکت ما از اشتیاق ما نسبت به توسعه محصولات نوآورانه است ، در حالی که خواسته های مشتریان خود را برآورده می کنیم و به بازخوردهای آنها گوش می دهیم. محصولات ما فقط به توزیع کنندگان وفادار ما در صد کشور فروخته می شود که بیشتر آنها از توزیع کنندگان منحصر به فرد سیستم اعلام سرقت پارادوکس هستند. این رویکرد تضمین می کند که آنها توجه ما را به خود جلب می کنند. ما از حراج محصولات در روند کاری خود استفاده نمی کنیم اما با ارائه بهترین خدمات و محصولات ، توزیع کنندگان و فروشندگان خود را حمایت می کنیم. از دیگر افتخارات ما این است که نود درصد توزیع کنندگان و بسیاری از تأمین کنندگان ما که از سال 1980 با ما شروع به همکاری کردند ، هنوز از مشتریان وفادار ما هستند.

کمپانی پارادوکس

هر ساله ما به شدت در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم. ما بیشتر روی آینده تمرکز می کنیم. هدف ما این است که به طور مداوم محصولات خود را اصلاح و سازگار با فناوری در حال تغییر و استانداردهای جدید زندگی کنیم.

تیم تحقیق و توسعه پارادوکس به طور مداوم و پیوسته به دنبال ایجاد محصولات نو ، آسان برای استفاده، برجسته و ظریف از نظر تکنولوژی است. از سال 1989 این اهداف موجب توسعه محصولات انقلابی شده است. شرکت پارادوکس با تکیه بر دانش متخصصین خود و با تکیه بر سالها تجربه و نوآوری توانسته جوایز و افتخارات بسیاری کسب کند. به گونه ای که ما با یک خط قابل توجه از دتکتورهای حرکتی (Motion Detectors)  آغاز به کار کردیم که امتیاز نامه ثبت اختراع آن انحصاراً به ما تعلق دارد. در سال 1996 سری دیجیپلکس (Digiplex) سیستم های امنیتی را معرفی کردیم که شامل سیستم باس (یا همان آدرس پذیر) قابل توسعه رمزگذاری شده ، می باشد. در سال 2001 ، ما طیف گسترده ای از سیستم های بی سیم (Wireless systems) را معرفی کردیم ؛ از جمله کنسول بی سیم ماژلان (Magellan) که برنده جایزه شده است. در طول چند سال گذشته ، تمرکز ما به سمت پیشرفت در جهت توسعه نرم افزارها تغییر کرده است. در سال 2007 ، بسیاری از محصولات خود را به سیستم عامل جدید که شامل سری SP، MG و EVO بود تغییر دادیم. ما همچنین ماژول های ارتباطی پیشرفته مورد استفاده GSM ، IP و سخت افزرهای قابل ارتقا در سیستم عامل استفاده می شود را معرفی کردیم.

شرکت پارادوکس از این بابت که با معرفی دوباره دتکتورهای حرکتی (Motion Detectors) خود که با ظرافت و زیبایی خاصی مدل سازی شده اند و آن را در بیست سال گذشته بی رقیت بوده بسیار مفتخر است.

کمپانی پارادوکس کانادا

کمپانی سیستم اعلام سرقت پارادوکس paradox ، با خدمات شخصی و تکنولوژی نوآوردانه از سال 1989 ، با مشتریان و تأمین کنندگان همکاری می کند تا به اهداف خود برسد.

دزدگیر اماکن پارادوکس کانادا

بالا