درباره شرکت مهندسی پادان الکترونیک

اعضا و همکاران وب سایت ایران محافظ از سال 1386 در زمینه سیستم های اعلام سرقت به صورت وبلاگی و فرام های پرسش و پاسخ شروع به کار کرد و با تلاش و بکارگیری علوم مهندسی و تخصصی در زمینه سیستم های امنیتی به یکی از بزرگترین مراجع دزدگیر اماکن و صنایع وابسته در ایران تبدیل شده است.

دزدگیر پارادوکس

هم اکنون وب سایت ایران محافظ زیر مجموعه شرکت مهندسی پادان الکترونیک می باشد.

شرکت مهندسی پادان الکترونیک

شرکت مهندسی پادان الکترونیک دارای شانزده سال سابقه درخشان در زمینه سیستم های امنیتی و نظارت تصویری می باشد.

در این زمانه که متاسفانه اکثر همکاران با بزرگنمایی و فریب مشتریان قصد فروش جنس خود را دارند لازم دانستیم تا در حد توان قدمی در افزایش آگاهی مردم عزیزمان برداشته و مانع از به هدر رفتن پول و زمان آنها شویم و با بکارگیری از علوم و فناوری های جدید در زمینه طراحی وب سایت یک پایگاه بدون نقص و غنی از اطلاعات دزدگیر اماکن در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار دهیم.

مقصود فروشگاه اینترنتی ایران محافظ ، خرید از ما نیست بلکه سعی داریم با ارائه اطلاعات دقیق به مشتریان عزیز در خرید آگاهانه آنها نقشی داشته باشیم.

 آنچه که شما می بایست بدانید:

همیشه در خرید تجهیزات حفاظتی و امنیتی آنهایی را انتخاب کنید که قابلیت به روز رسانی و ارتقا به صورت نرم افزاری را دارند. چراکه این قابلیت باعث می شود تا سیستم شما همیشه یک سیستم به روز و کارآمد بوده و در آینده با محصولات جدید مرتبط و مورد نیاز شما همخوانی داشته و موجب کاهش هزینه های شما به منظور تعویض ، ارتقا و توسعه گردد. از طرفی دیگر قابلیت به روز رسانی علاوه بر حفظ کارایی های قبلی سیستم، موجب رفع کمبودهای احتمالی و افزایش قابلیت های جدید می گردد.

هیچ وقت در مجهز کردن محیط خود به تجهیزات حافظتی و امنیتی از محصولات نامعتبر و با کیفیت پایین استفاده نکنید و هرگز به خاطر صرفه جویی در هزینه ها از امکانات و تجهیزات جانبی مورد نیاز که سیستم شما را تکمیل می کنند چشم پوشی نکنید. چراکه این هزینه های به اصطلاح اضافی در مقایسه با خسارتهای احتمالی بسیار بسیار ناچیز خواهند بود و در اثر بروز هر گونه مشکل برای سیستم حفاظتی نصب شده دو ایراد بزرگ وجود دارد:

  1. اول اینکه مشکل باعث نگرانی شدید برای صاحب مجموعه و آزار برای همسایگان محلی شما می شود و
  2. دوم اینکه شرکت فروشنده تجهیزات ارزان قیمت و بعضا چینی ضمانت و پشتیبانی معتبری ندارند و این خود مشکل و معضلی بزرگ است.

کارشناسان فنی شرکت مهندسی پادان الکترونیک معتقدند که تکیه بر یک سیستم ناقص ، ناکارآمد و با کیفیت پایین به مراتب زیان بیشتری را نسبت به عدم استفاده از این تجهیزات به دنبال خواهد داشت.

جهت طرح هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد میتوانید از طریق ایمیل : info@iranmohafez.com  با ما در ارتباط باشید.

شرکت پارادوکس کانادا

امنیت شما وظیفه ماست

 

 


بالا